Zhiyun Hladké 4 3-Os, Prenosné Gimbal Stabilizátor pre iPhone X 8 7 Plus 6 Plus Samsung S8+ S8 S7 S6 + EACHSHOT puzdro


Štítky: chladenie ps3, prípade iphon xr, prenosný telefón stabilizátor, eachine fotoaparátu, stabilizátor, ťažké gimbal stabilizátor, gimbal zhiyun, zhiyun žeriav cn, gimbal smartphone, prípade iphnoe 6, sphere x prípade.

€118.66 €156.13
  • Skladom
  • w1311


Package Vrátane: (Telefón nie je include)

1x Zhiyun Hladké 4

1x Taška

1x USB Kábel

1x Mini Statív

1x EACHSHOT puzdro pre Smooth4

iné Zhiyun Hladké 4 skupiny , kliknite prosím na tento odkaz:

Zhiyun Hladké 4 3-Os Zameranie Pull & Zoom Schopnosť Ručné Gimbal Stabilizátor pre Smartphone pre iPhone X 8 7 Plus 6 Plus pre Samsung Galaxy S8+ S8 S7 S6 S5

Prehľad:

Zhiyun Hladké 4 sa Narodil pre Mobilné Filmári, zmení váš mobilný telefón do profesionálneho filmového umenia fotoaparát, ktorý vám pomôže vytvoriť stabilné a plynulé zábery s len telefón. Získajte teraz, ak chcete vytvoriť vlastné Hollywoodske filmy s len telefónoch!

Funkcie:

Integrovaný ovládací panel dizajn: znížiť potrebu na dotykovej obrazovke, a pomôcť používateľom ovládať ako stabilizátor a mobilné kamery priamo s hot-kľúčové tlačidlá.

Zameranie Pull & Zoom Schopnosť: profesionálny a delicated ovládacieho kolieska môžete zobrazenie priblížiť alebo oddialiť, ako budete chcieť, aby sa zblízka záberov; stlačením kombinácie klávesov FN prepnúť tlačidlo, ručné koliesko je nakonfigurovaný do zameraním sťahovák, ktorý vám pomôže dosiahnuť vysoko-presné zameranie zmeny v reálnom čase.

PhoneGo Režim pre Okamžité Scény Prechodu: uvoľnenie potenciálu motory vo flash reagovať na každý jemné pohyb bez zbytočného odkladu.

Časový Odstup Odborník: Je možné realizovať funkcie, ako je Timelapse, pohybujúce sa na intervalové a Motionlapse, nahrávanie život a zobrazenie umenie čas prietoku.

Objekt Sledovania: môžete rám objekt, ktorý chcete sledovať na obrazovke, a stabilizátor môže urobiť zvyšok.

Dva-pásmový Nabíjanie pomocou Dlhšie Runtime: Hladké 4 môže bežať na 12 hodín v kuse. Prijíma prúdu Typ-C nabíjací port, hladké 4, môžu byť účtované prenosný zdroj energie a telefón môže byť účtované stabilizátor cez USB port na sklonu osi.

Vždy silný a kompatibilný pre všetky telefóny: výkon motora Hladkej 4 zvýšila veľkého rozsahu, čo je kompatibilné telefóny všetkých veľkostí.


  • Druh: Jeden Rukoväti
  • Číslo Modelu: ZHIYUN Hladké 4
  • Komunikácia: Bluetooth
  • Package: Áno
  • Názov Značky: ZHIYUN


Napísať recenziu

Súvisiace produkty