Pôvodné LIS1605ERPC batérie pre Sony Xperia Z5 Premium/Dual/


Štítky: batéria sony xperia z5, sony xperia z5 premium mobilné batérie, sony xperia xz3, sony z5 premium batérie nabíjačky, sony batery sony z5 kompaktný, capy sony xperia, batéria xperia kompaktný z5, batéria pre samsung c3011, sony xperia d6683, oka sony xperia.

€11.85
  • Skladom
  • w7350


Funkcie: Zostať v spojení s rodinou a priateľmi dostať extra batéria dnes. Nabíjanie náhradnej batérie bez mobilného telefónu. Najlepšie všeobecné náhradou za originálne batérie s porovnateľnými pohotovostný čas a rozhovor. Priamo z našej výroby. Veľké, veľké zľavy, vysoko nákladovo efektívne. Vstavaný vnútorné mikročip zabraňuje prebitiu a predlžuje životnosť batérie. Prejsť factory bezpečné test, zabezpečenia kvality, Skvelú ponuku s vynikajúca kvalita zaručená. Prevádzková teplota: -15 °C ~ + 50 °C Typ: Generické

Údržba batérie Nenechajte batérie vlhký alebo do vody. Nedávajte batérie na plný výkon po dlhodobú údržbu. Nevyžadujú vonkajších síl alebo pádu z batérie výšky. Nedávajte batérie tepla alebo ohňa, inak hrozí nebezpečenstvo výbuchu. Nepoužívajte zlé nabíjačky, vyhnúť sa poplatok nespokojnosť alebo poškodenie batérie. Č keychains, mince, náhrdelníky a iné kovové výrobky, obráťte sa na batérie, aby nedošlo k podozreniu z skratmi.

Použite Náš batéria sa dodáva s malú alebo žiadnu moc, tak to musí byť úplne nabitá približne 4 - 6 hodín pred prvým použitím, telefón musí byť vypnutý. Svetelný signál nemusí vždy znamenať plnom zaťažení. Ale batérie bude na plnú kapacitu po 5-10 cyklov úplného nabitia a vybitia. Úplné nabitie (keď je telefón zapnutý) a skončenie sa predĺžila životnosť batérie. Prevádzkový čas batérie závisí od podmienok, ako sú: sila úrovni prenosu signálu (vzdialenosť medzi telefónom a základňovej stanice), sieťové parametre stanovené prevádzkovateľom.


  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • Certifikácie Kvality: ce
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Kapacita batérie(mAh): 1301mAh-1800mAh


Napísať recenziu

Súvisiace produkty