Nový Príchod Magneticke Generátor 600w 12v 24v 48v 3 fázy 350 ot / MIN s permanentným magnetom generátor


Štítky: hmlový generátor ultrazvukových, magnet neodýmu, benzín plyn generátor, voda turbin generátor, fáza permanentným magnetom alternátor, generátor motor, 12v, trvalé magnete generátor, generátor magneticke, elektrický generátor vodíka, vietor vody generátor.

€294.50 €433.09
  • Skladom
  • w446


Nový Príchod Magneticke Generátor 600w 12v 24v 48v 3 fázy 350 ot / MIN s permanentným magnetom generátor

Nový Príchod Magneticke Generátor 600w 12v 24v 48v 3 fázy 350 ot / MIN s permanentným magnetom generátor

FUNKCIE:

Naše disk coreless PMG majú výhodu v nízkej Menovitá rýchlosť, Nízka počiatočná rýchlosť vetra, Malý objem, Energetickej Malá, Ľahká váha, Kompaktná konštrukcia,Vysoká účinnosť, atď. ① Coreless, anhysteresis, slotless, majú nízky počiatočný krútiaci moment. ② Bez železa a strát, majú vysokú účinnosť ③ Prijať jedinečný coreless presnosťou vinutia technológia dizajn, presnosť cievka ④ Prijať vzácnych zemín s permanentným magnetom, ktorý je multipole, stredná medzera, vysoká hustota energie a vysoký výkon. ⑤ Nízkej rýchlosti priamej jazdy, č krútiaci moment výkyvy ⑥ Kompaktná konštrukcia, vysoký pomer výkonu na objem ⑦ Bez železa a strát, nízku kalorickú hodnotu,malý nárast teploty ⑧ Jednoduchá konštrukcia, jednoduchá inštalácia ⑨ Na striedavý štruktúru, na údržbu

ŠPECIFIKÁCIE:

BALENIE ZOZNAM:

1x 600W Generátor

PRIPOMIENKA:

1.Cena, ktorú ste zaplatili za položku vylučuje akúkoľvek colné daň.Nebudeme rameno všetky povinnosti v cieľovej krajine. 2.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. 3.Všetky informácie(produkty model Č.,výsledok testu,špecifikácia,vlastnosti,obrázky,ect), ktoré poskytujeme sú len pre referenčné, Podrobnosti pls odkazuje na reálne prodcut, inštrukcií, ktoré ste obdržali. Všetky dátach sú naše vnútorné laboratórne výsledky testu, a to môže byť malá discrepency na rôznych okolie, pls odkazuje na presný výsledok výrobkov po inštalácii.

Vážení zákazníci:

Vaše pozitívne komentáre je hnacou silou pre naše neustále zlepšovanie. Sme rešpekt a dôvera každého zákazníka poskytnúť vám kvalifikované produkty a služby. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám päť-hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek otázky/problémy po obdržaní tovaru, kontaktujte nás prosím Ali správu, akonáhle je to možné, a budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás pozitívne naraz, až kým nebudete spokojní. Pričom negatívna spätná väzba bude nielen vyriešiť všetky problémy! Ďakujeme za vašu podporu!

1. Výrobok záručná lehota je do 1 roka po nákupe. (Škody spôsobené demontáž, manuálna škody, atď. je na ktoré sa nevzťahuje záruka). 2. V prípade, ak kupujúci zistí, že tam je naozaj problém s produktom do siedmich dní po obdržaní tovaru, kupujúci nemohol uplatniť, aby predávajúci vrátiť na kontrolu. Ak výrobok je skutočne poškodený, budeme ju vymeniť za novú. Ak nie je vhodné nahrádzať A my vám vrátime. Doprava, manipulácia a poistenie poplatky sú nevratné. Ak sa zistí, že nie je problém s výrobku, vám bude produkt vrátený kupujúcemu na náklady kupujúceho. 3.Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. 4. Po prevzatí tovaru, pls odstrániť pásku okolo krabice pri vybaľovaní, bez násilného poškodenia, aby sa zabránilo prípadnému poškodeniu tovaru. Odporúča sa, aby na vonkajšom obale najmenej 15 dní po obdržaní tovaru. Keď sa vrátenia tovaru, uistite sa prosím, neporušenosť originálneho obalu a tovaru. Ak existuje akýkoľvek dôvod, ktorý ovplyvňuje sekundárny predaj tovaru, vrátenie a výmena nemôžu byť akceptované. Všetky náklady na vrátenie dane a hradí kupujúci. 5. Pri prevzatí tovaru, ak zistíte, že vonkajší obal je poškodený, mali by ste okamžite kontaktovať miestne kuriérom na reklamáciu a nárok, a zároveň nasnímajte fotografiu alebo video ako dôkaz a informovať predávajúceho. Ak kupujúci zlyhá, postupujte podľa vyššie uvedených operácií , potom ak je tovar poškodený, alebo stratený z dôvodu kuriér dôvodov, kupujúci je povinný prevziať zodpovednosť.


  • Názov Značky: SMARAAD
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Hriadeľ Materiál: Žehlička
  • Montáž Base: S Montážnou Base
  • Číslo Modelu: FLG-600
  • Certifikácia: CE
  • Druh: Veterné Elektrárne Generátor


X Andr87
2020-12-26
3/5
The generator has passed the test, power seems to agree! But there is a point where some heavy goes, it grinds something within per revolution once, times more times less depending on the location of the generator. I hope that this affects the operation not, because so far not obstructed. Besides, some more than € 40 custom fees by FedEx demanded, including 12,50 € templates Commission easy to much, yes quite outrageous. More orders, where FedEx the supplier is I will in future.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty