MOOKAKA TPMS Auto Sledovanie Tlaku v Pneumatikách Systém Bezdrôtový TPMS s 4 Externých Snímačov vhodné pre Android 6.0.7.1 8.0 9.0/9.1/10.0


Štítky: japonský stolice, osmanská ratan, 70mai pro kábel, 70mai, bluetooth auto handsfree, 70mai hardwire, bambusové stolice, bluetooth smart fortwo, 70mai hardwire auta, logan výbava.

€51.03 €56.70
  • Skladom
  • w611


MOOKAKA Auto TPMS Android Sledovanie Tlaku v Pneumatikách Systém Pre GPS Navigácie DVD Prehrávač s Rozhraním USB Všetky Autá

Funkciu A Vlastnosti: 1.Dynamicky monitorovanie tlaku v pneumatikách na 4 kolesá na rovnaký čas,zabrániť škodám, ktoré z bytu pneumatiky,Zlepšenie účinnosti paliva, predĺžiť životnosť pneumatiky, zabezpečiť bezpečnosť jazdy. 2.Vstavaná lithium-ion batéria, LCD displej zobrazí v pneumatikách tlak a teplota súčasne. Každý senzor je riadená podľa jednotlivých čip na zobrazenie na auto dvd obrazovke okamžite po tlaku v pneumatikách zmeny. 3.Podpora dotykové ovládanie na auto dvd menu, aby interligy s rôznymi snímačmi z rovnakého auta, aby istý, že každý senzor na pravého kolesa. 4.Tlak vzduchu v pneumatikách a teplotný alarm štandardnej úrovni sa dá nastaviť v nastavenia. Určené pre väčšinu z 4-pneumatiky áut.

Produkt Show:

★ To TPMS je uskutočniteľný pre Android 4.4/5.1/6.0/7.1/8.0/9.0/9.1/10.0 riešenia Systému. poskytnúť TPMS zobrazenie na aute dvd obrazovke,a zapnúť, dotknite sa nastavenie, na aute dvd obrazovke! ★ Dôrazne recommened kúpiť tento TPMS auta s naše auto dvd produkty . My už nie je sľub to bude fungovať s inou android auto dvd, ktoré si iné miesto. ★ Sedliak akceptovať vrátenie peňazí alebo vrátiť v prípade, že tento TPMS nepracuje s inými auto dvd od iných predajcov pre ktoré nie sú KOMPATIBILNÉ problém !! ★ Pretože každý obchodu sa môžu predávať rozdielne android auto dvd s rôznymi parametrami, normy, na zabezpečenie tohto TPMS pracuje v najlepšom stave, môžeme len odporučiť na prácu s našej predajni android auto dvd prehrávač. ★ Prosím, láskavo poznámka a rozmyslí, než si objednáte. (Vďaka za vašu spoluprácu vopred).

Ak potrebujete ďalšie príslušenstvo, môžete si ho kúpiť priamo v našej predajni .

Po-predaj

1. Prvá situácia: príjem-kontrola tovaru-žiadne poškodenie-prihlasovacie meno potvrdiť-riešenie úspech. 2.Druhá situácia: príjem-kontrola tovaru-Poškodenie alebo chybné výrobky-fotografovanie - Podanie certifikáciu podľa prepravná spoločnosť-Pošlite nám-my doručenia package-Návrat na vrátenie peňazí na váš účet.

O spoločnosti

12years profwssional manufactuer Car Multimedia player. High-end Značky, Auto Diely Trhu MOOKAKA sú odhodlaní vyrábať high-end , nákladovo efektívne auto diely,ako napríklad AUTO DVD systém, autorádio, FASCIA ,CAR DVR,AUTO BEZDRÔTOVÚ NABÍJAČKU...a tak ďalej. Máme fabriky a nezávislé výskumné a vývojové tímy na projektovanie a výrobu exkluzívnej privátnej model produkty s prispôsobeného konfigurácie. S kvalitou výrobkov, výborná predpredajný a popredajný servis a viac ako desať rokov na trhu, skúsenosti. AOTSR majú dosiahnuť brilantné úspechy, získal obrovský predaj a dobré meno na celom svete.


  • Alarm Vzdialenosť: 50M
  • Názov Značky: ZWNAV
  • Druh: Interval Rýchlosti


Axlishermr
2020-12-03
5/5
Although they send it without the APP needed to make it work, by reclaiming them they sent it and it works perfectly. Recommended for Tesla Type radio

Napísať recenziu

Súvisiace produkty