Kompatibilná Lampa Projektora LMP-H160 Vysokej kvality pre Sony VPK-AW10 VPK-AW10S VPK-AW15 VPK-AW15S 180 dní záruka


Štítky: slúchadlá t5, auto rgb led neon interiéru svetlo lampy, bluetooth headset neckband, sudio, bluetooth t5, plochy pre slúchadlá, plameň vodíka, vianočné projektor snehu lampy snowflake led fáze, led lampa rgb 7 farieb, led vonkajšie mount lampa.

€19.70
 • Skladom
 • w6879


Naše výhody:

1 zaručujeme, že všetky LÚMENOV kompatibilné lampy sú nainštalované s PÔVODNOU HORÁKY vo vnútri, tak to bude mať najlepší výkon.

2,súčasne, máme záruka 6 mesiacov pre lampy. Sme predali veľa projektor svietidlá do nášho clents z celého sveta, s dobrou reputáciou.

Lampa model: LMP-H160

Práca pre: Sony AW15S, Sony VPK-AW10S, Sony AW15KT, Sony AW10, Sony VPK-AW15, Sony VPK-AW10, Sony AW15, Sony VPK-AW15S, Sony AW10S, Sony VPK-AW15KT. atď

Lampa štýl: 100% Nové Kompatibilné lampy s vysokou kvalitou

Dodacie údaje: 1-2 pracovné dni

Životnosť lampy: cca 2000 hodín

Záruka: 180 dní

Udržanie životnosti lampy:

1. Prepínanie napájania pozornosť objednávky.

Normálne, keď sme sa zase o projektor, by ste mali zapnúť napájanie prvý, a potom stlačte a podržte tlačidlo ŽIAROVKA ukazovateľa v projektora ovládacom paneli, kým sa zelené svetlo, nebliká. Vypnutie nie je možné priamo odrežte napájania, ale najprv by podržte LAMPA indikátor, kým zelené svetlo nemá blesk, projektor chladiaci ventilátor zastaví otáčanie a nakoniec odrežte napájania. Takže právo prepínač projektora napájanie na životnosť lampy a projektora internej časti život veľký vplyv.

2. Spínacie interval by mal byť približne 5 minút.

Pretože projektora napájanie pomocou proporcionálneho pulzne šírková modulácia spôsob siete buck a regulátor napätia, stály výkon spracovania, a pri riešení týchto odkazov, projektor napájaniu pomocou vypínača napájania a transformátor bude pracovať v vyššia frekvencia, prepnite do časté zapínanie proces sa prirodzene objavujú značné straty prepínač, tieto straty budú prevedené do tepla vyžarovaného von, tak, aby sa teplota vo vnútri projektor, plus žiarovku sám vydáva Teplo, ktoré sa zbierajú v projektor vnútri malom priestore, to bude jednoduché, aby sa žiarovka výbuchu jav. Okrem toho, časté spínanie napájania, ale aj na projekčné lampa produkovať veľký vplyv na aktuálne, projekčnej lampy bude veľmi ľahko poškodenie. Aby sa zabránilo škodám na tieto žiarovky, sme snažte sa chcete projektor často, ale tiež si pamätám, že po vypnutie projektora ak chcete reštartovať, musíte počkať, pacient asi 5 minút.

3. Nemajú prácu viac ako štyri hodiny každý čas.

Ak projektor lampa na dlhý čas na prácu, projektor interného zobrazovací systém môže vyžarujú veľa tepla, tieto tepelné bude viesť k projektoru vnútri rýchle zvýšenie teploty, pretože projektor svietidlo nástenné quartz pod vysokým teplotných podmienok bude vyrábať devitrification Jav, čo v bielej škvrny, takže veľa odolnosť voči zastaviť prieniku svetla, tak, že lokálna abnormálne teplota zvyšuje, a tak zapríčiniť ďalšie rozšírenie devitrified oblasti, tak, aby jas prudkým poklesom, a môže viesť k žiarovka výbuchu. Preto, pokiaľ je to možné, musíme venovať pozornosť nechajte projektor zakaždým práce nemôže trvať viac ako štyri hodiny.

Package detaily:

Posilniť balení, aby nedošlo k poškodeniu výrobku pri preprave, prosím, nebojte sa.

1.MIN: 1piece/ks

2.Dodacia lehota:do 1-2days po prijatí platby

3.Doprava:DHL,UPS,FedEx.EMS.Čína Príspevok.Epacket atď.

4.Package:Každý projektor lampa dodávaná v osobitne balené okno s jedinečným sériovým číslom.

Ak by ste mohli nájsť potrebné modelov v našej predajni,prosím, láskavo kontaktujte nás ,

poskytneme vám podrobné informácie.


 • miesto pôvodu: Guangdong, Čína (Pevninská Časť))
 • Názov Značky: LÚMENOV&OEM
 • Použitie: firmu/škola/education/home
 • Číslo Modelu: LMP-H160
 • Práca pre Sony: VPK-AW10, VPK-AW10S, VPK-AW15, VPK-AW15S. atď
 • Záruka: 180 Dní
 • Dodanie: 1-2 pracovné dni
 • Dlhá Životnosť: Vysoký Jas
 • typ lampy: Kompatibilné holé lampy
 • Životnosť lampy: o 2000 hodín


Sherwin Jacoli
2020-10-14
5/5
As always, a serious seller. This is my fourth order and I am pleased of the way my orders were handled.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty