Homax 6500, Sadrokartón, Rezanie Banjo pre Remodelers Platí Bahna a Pásky Spolu


Štítky: 6an montáž banjo, gy6 brzdy banjo, sadrokartónových kotvy nástroj, ako sadrokartónových banjo, oliv banjo hadice, hadice kovanie banjo, banjo montáž gt, skrutka banjo freinn, 12an montáž banjo, banjo olej, hadice.

€43.46
  • Skladom
  • w947


Na Homax 6500, Sadrokartón, Rezanie Banjo - Pásky a Bahna Dávkovanie Nástroj pre Remodelers

Kúpiť s Dôverou zo Všetkých Stene a Získajte Náš Záruka Spokojnosti! Všetky Steny Zariadenia je Najväčší Sadrokartónových Nástroj Predajca na Svete.

Na Homax 6500 Banjo je ľahké odpovedať, aby vaše rezanie rýchlejšie a jednoduchšie. Na Homax Banjo platí bahno a pásky v jednom jednoduchom kroku. Páska je viac konzistentné ako tok bahno je nastaviteľná na vaše potreby pomocou nastavenie vytáčania. Uplatňovať 60 stôp pásky v 60 sekúnd. Postupujte až posteľná bielizeň pásky so spoločným nôž a vyhladenie prebytok blato ak chcete vytvoriť čisté šev, že nebude blistri alebo trhliny.

Funkcie: Súčasne Platí Bahno A Pásky. V Súlade Blato Prietok Zmiernenie Šancu Pľuzgiere. Nastaviteľné Dial Upravuje Sadzby Z Bahna Toku. Z Nehrdzavejúcej Ocele Grip Gears A Vytlačte Pásky Rovnomerne. Drží Približne 5Lbs (2.25 kg) Z Bahna. Drží Pásky, v Kotúčoch Až 500ft (150m).


  • DIY Dodávky: Tesárstvo


Napísať recenziu

Súvisiace produkty