Druhej svetovej VOJNY WW2 NEMECKÝ WH VOJAK WEHRMACHTU EM PANZER VLNA MUŽSTVA SPP ARMÁDY KLOBÚK rozmery - Svetové vojenské Obchod


Štítky: spp nemecký, ww2, zadarmo vojak bunda, objednávky čínska armáda, armáda beret, kozorožec muž, nemecký ww2, drone megaphone, nemecké vojenské ww2, usaf mužstva spp.

€14.54
  • Skladom
  • w7367


Špecifikácie:

DRUHEJ SVETOVEJ VOJNY NEMECKÁ WH VOJAK WEHRMACHTU EM PANZER VLNA MUŽSTVA CA

Presné repro druhej svetovej VOJNY nemecká WH vojak wehrmachtu EM panzer mužstva spp, vyrobené zo 100% vlny.

Čistá Hmotnosť :0.092 kg

Veľkosť: M L XL

Veľkosť M

L XL

NÁS 7

7-1/4 7-1/2

Európa 56-57

58-59 60-61

T on obrázok môže byť trochu odlišná trochu farby z výrobku dostanete vzhľadom na iný monitor. Uvedomte si, ako ponuky.

Spätná väzba:

1> Vaša spätná Väzba je pre nás veľmi dôležité, venujte prosím niekoľko sekúnd opustiť veľkú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi produkt alebo službu, ďakujem moc !!

2> Sme vždy ponúknuť najnižšie ceny za najlepší tovar a služby.

3> Prosím kontaktujte nás pred odchodom neutrálne(3 hviezdičky) alebo negatívne(1-2 hviezdy) spätná väzba. Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovanie náladu tu. Ďakujeme!

Návrat:

Hoci máme veľkú dôveru v kvalitu a ceny našich produktov, sme nemôže zaručiť, žiadne kupujúci by byť 100% spokojný s nimi. Ale bez ohľadu na to, sľubujeme, že sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy, ktoré vznikli v priebehu transakcie. Čo budeme sledovať, nie je len na obchodné alebo zisk. Poctivosť je to, čo si vážime oveľa viac!

Ak chcete vrátenie peňazí, pretože položky vady, alebo nejaké iné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po vás dostať. poplatok týkajúce sa reback mailing by mal byť prekonaný sami.

Vďaka za vašu blíži!


  • Názov Značky: OLN
  • Vzor Typ: Pevné
  • Materiál: Bavlna
  • Pohlavie: MUŽI
  • Funkcia: Slnečník


Napísať recenziu

Súvisiace produkty