Pohodlie vždy po ruke, nech sa nachádzate kdekoľvek


Pohodlie vás môže čakať kdekoľvek, kam sa cez leto rozhodnete ísť. Neveríte?

šedý vak

Je jedno, či budete niekde mimo civilizácie v lese, alebo niekde natlačení na letnom koncerte, s ľahkosťou sa môžete oprieť a oddýchnuť si kedykoľvek, kedy to uznáte za vhodné a nič vám v tom nezabráni. Jedinou podmienkou, ktorá vám vlastne tento 24/7 komfort dopraje prakticky nech sa nachádzate kdekoľvek, je vlastnenie produktu z kategórie nafukovacie vaky.

V zloženom stave vak váži iba 1,2 kg s rozmermi 35 x 20 x 18 cm, takže môžete ho nosiť stále so sebou, pokojne i na dlhšie trasy. Ak prídete k vysnívanému cieľu a prepadne vás únava, vak sa po nafúknutí zmení na pohodlnú pohovku ( 200 x 90 x 70 cm) z vysoko kvalitného rypstor nylonového materiálu. Táto aktivita vám pritom zaberie iba pár sekúnd. Následne už stačí na pohovku sa rozvaliť a dopriať si kvalitný, potrebný oddych, nech ste kdekoľvek. Aj vypustenie a následné zbalenie pohovky je rovnako iba niekoľko sekundová záležitosť, čiže žiaden problém a stres, iba relax. O tom predsa leto a zážitky s ním spojené sú, no nie?
 No výrobcovia dobre vedia, že dnešná generácia to je samé prenosné zariadenie. Kam s ním? No predsa do praktického vrecka na tablet či mobil, ktoré nájdete na krajnej časti vaku.

zelený vak

Ale asi najlepšia vlastnosť je,…Túto vlastnosť ocenia viacerí, ktorí si už s fúkaním zažili svoje a skoro prišli o dych i nervy, pričom im to zabralo aj niekoľko dlhých minút. No nie teraz, nakoľko vak sa nafúkne stlačením poistného tlačidla, to je celá veda.
Letné zážitky sú však bezpochyby spojené i s pobytom pri vode. Tento nafukovací vak tak ideálne využijete i v tomto prípade a to buď na dokonalú relaxáciu na súši, alebo zábavnejšou formou vo vode, ako nafukovačku na plavenie sa po vlnách. Nepredstavme si však klasickú nafukovačku, ale kvalitnú a po nafúkaní objemnú alternatívu, ktorá je oveľa, oveľa pohodlnejšia i spoľahlivejšia.