Nebráňte sa moderným veciam

.

Neverili by ste tomu, čo všetko sú ľudia schopní si dať do svojho domu. Viem, že je to smiešne a že by som to nemala posudzovať, no napriek tomu je jasné, že niektoré veci sú až príliš pritiahnuté za vlasy. Je to však v prvom rade o tom, čo ste ochotný urobiť preto, aby váš domov vyzeral naozaj veľmi dobre a aby ale vyzeral aj vkusne. Ja som sa dizajnom zaoberala dlho a vedela som, že to, čo sa ľuďom páči ešte neznamená, že sa to bude držať na trhu dlho a že to bude vrchol, čo sa týka modernosti. Veľmi často to znamenalo aj to, že to bude mať rýchly pád.

skleněná stěna
 
Niektoré veci sa však na trhu držali maximálne dlho a niektoré sú tam aj doteraz. Tak je to napríklad aj s niektorými typickými vecami. Sklenené steny do toho napríklad patria tiež a verte tomu, že keď ich raz uvidíte vo svojom domove, už naozaj nikdy nebudete chcieť mať nič iné. Aj keď by ste chceli, aby boli veci krajšie a aby boli lepšie a aby sa na ne naozaj dalo na sto percent spoľahnúť, je to väčšinou len na vás, ako ste schopný a ochotný investovať do vecí, ktoré sú vo vašom domove.

.

skleněné stěny
 
Nie každý má gule na to mať vo svojom dome niečo také. Je to výrazný prvok, ktorý neunesie každý dom a ani ego každého chlapa. Je to však smiešne, pretože keď sami zistíte, ako čo najlepšie niečo také skombinovať a rozhodnúť sa urobiť maximum preto, aby boli veci krásne a aby ste na nich naozaj pracovali tak, že sa vám tomu nebude chcieť veriť, je to skutočne lepšie a perfektnejšie. Verte tomu, že aj keď sa vám to nezdá, mali by ste sa na to orientovať a začať robiť všetko preto, aby bol váš domov to najlepšie miesto na celej tejto planéte. A je to jednoduché, len to proste musíte sami chcieť. Nie každý človek je na dizajnérske kúsky a ja tomu rozumiem, pretože je to naozaj úplne v poriadku. Napriek tomu to musíte aspoň skúsiť alebo sa na to choďte ku niekomu pozrieť.

Nebráňte sa moderným veciam
4 (80%)2
.